The Lord of the Rings: The Two Towers in…

𝗟𝗘𝗚𝗘𝗡𝗗𝗔 𝗢 𝗣𝗥𝗦𝗧𝗘𝗡𝗨 𝗣𝗢𝗞𝗥𝗔𝗖̌𝗨𝗝𝗘 …

Po obrovském diváckém zájmu o nedávné uvedení prvního dílu se můžeme těšit na pokračování této epické fantasy trilogie PÁN PRSTENŮ: DVĚ VĚŽE. Představení velkolepé projekce za doprovodu 230 členů symfonického orchestru, sboru a zahraničních sólistů, se uskuteční 23. a 24. března 2024 v moderním koncertním sále O2 universum Praha.

Objednat vstupenku

Více „The Lord of the Rings: The Two Towers in Concert | 23 a 24.3.2024 | O2 universum Praha“

Jiří Trnka – Sen noci svatojánské 17.4.2023 Rudolfinum


Václav Trojan autor hudby
Jan Kučera dirigent
Petr Štěpánek vypravěč
Patricia Janečková soprán
Daniel Matoušek tenor
Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu
Věra Hrdinková sbormistrV Rudolfinu nás čeká obnovená premiéra světově proslulého a mnoha cenami ověn­čeného pohádkového filmu fenomenálního výtvarníka, spisovatele, scenáristy a režiséra Jiřího Trnky Sen noci svatojánské s živým doprovodem SOČRu a Dětského pěveckého sboru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Jana Kučery. Poetický Kainarův text na motivy slavné klasiky Williama Shakespeara v podání herce Petra Štěpánka umocní kouzelnou atmosféru celého díla a vnese do hudby jasné obrysy. Mluvené slovo, které se krásně s snoubí s nádhernou hudbou Václava Trojana, a dodá tak nesmrtelnému a stále svěžímu Trnkovu mistrovskému dílu další okouzlující dimenzi.

Více „Jiří Trnka – Sen noci svatojánské 17.4.2023 Rudolfinum“

Andrea Bocelli in Concert

Nový termín je stanoven na 17.5.2022 a původní vstupenky zůstávají v platnosti.

Pořadatelé koncertu s velkým zklamáním oznamují, že jsou nuceni vzhledem k aktuálně platným epidemickým pravidlům již podruhé posunout koncert Andrea Bocelliho, který se měl konat 8. 1. 2022 v O2 Arena Praha. Nový termín je stanoven na 17. 5. 2022 .

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Maestro Bocelli se na koncert do Prahy velmi těšil a všichni věříme, že jeho příznivci ještě pár měsíců posečkají.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Objednat vstupenku

Více „Andrea Bocelli in Concert“

Lord of the Dance – Turné 2022

Nové termíny pro české turné 2022 ! Vstupenky zůstávají v platnosti.

S velkou radostí přinášíme divákům a fanouškům kultovní irské taneční skupiny Lord of the Dance skvělou zprávu! České a slovenské turné bude. A bude ještě letos!

Publikum se svého oblíbeného představení dočká na přelomu listopadu a prosince 2022 v následujících termínech:

Více „Lord of the Dance – Turné 2022“

LANG LANG: Goldbergovy variace

Koncert klavíristy Lang Langa se přesouvá z O2 areny do O2 universa. Důvodem je změna programu koncertu, kterému bude komornější prostředí více vyhovovat.

30. Dubna 2022 se Lang Lang představí českému publiku v pražském O2 universum.

Klavírista, pedagog a filantrop Lang Lang patří v posledních letech k nejzářivějším hvězdám v oblasti klasické hudby. Vyprodává slavné koncertní sály po celém světě (Carnegie Hall NY, pekingský National Grand Theatre, Berlínská filharmonie, londýnská Royal Albert Hall nebo LA Hollywood Bowl) a vystupuje s těmi nešpičkovějšími orchestry i dirigenty.

Objednat vstupenku

Více „LANG LANG: Goldbergovy variace“