Připravované akce

Andrea Bocelli 13.1.2024 – O2 arena Praha

Italský tenorista Andrea Bocelli se po řadě vyprodaných koncertů vrací 13.ledna 2024 do pražské O2 areny, kde vystoupí tak jako vždy s Českým národním symfonickým orchestrem a celou plejádou vzácných hostů.  národním symfonickým orchestrem a celou plejádou vzácných hostů.  

Objednat vstupenku

Andrea Bocelli v rozhovoru pro Radiožurnál před časem pochválil a ocenil české publikum: dA také díky tomuto vztahu mám na Prahu a české publikum pokaždé velice dobré vzpomínky.”

V nedávném interview pro TV Prima, který s ním v Praze během nahrávání s Českým národním symfonickým orchestrem vedl Libor Bouček, hovořil krásně o tom, jak je klasická hudba a kultura obecně důležitá pro duševní i duchovní rozvoj. Svému publiku, a zejména pak mladým lidem, poslal tento důležitý vzkaz: „Bez kultury by lidstvo upadlo do ignorance, to vede k tomu, že se lidé stávají otroky něčeho nebo někoho, to je velmi nebezpečné. Studujte, učte se, snažte se věci pochopit, pochopit svět, dívat se na něj nezaujatým pohledem, snažte se toho vstřebat co nejvíce.”