AKTUALITY

Matteo Bocelli v červnu v pražské Hybernii

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.

Lang Lang – změna místa konání koncertu – nově O2 universum!

Koncert klavíristy Lang Langa se přesouvá z O2 areny do O2 universa. Důvodem je změna programu koncertu, kterému bude komornější prostředí více vyhovovat.

Datum a čas koncertu se nemění. Předprodej pokračuje v síti Ticketmaster.

Zákazníci, kteří si zakoupili vstupenky do O2 areny online, obdrží do 11.4.2022 (pod svůj účet u Ticketportalu) umístěnky do O2 universa. Pro zákazníky, kteří si vstupenky zakoupili na prodejních místech TP, budou připraveny umístěnky na pokladnách č.10 O2 areny, kde si je mohou vyzvednout zhruba 2 hodiny před začátkem akce.

LORD OF THE DANCE — nové termíny turné 2022!!!!

Publikum se svého oblíbeného představení dočká na přelomu listopadu a prosince 2022 v následujících termínech, vstupenky zůstávají v platnosti:

  • 26.11. Brno
  • 27.11. Bratislava
  • 29.11. Karlovy Vary
  • 30.11. Liberec
  • 1.12. Pardubice
  • 2.12. České Budějovice
  • 3.12. Praha
  • 4.12. Ostrava

LANG LANG – Valentýnská AKCE 1 + 1 ZDARMA !!!

Dopřejte svým milovaným nezapomenutelný zážitek. Pouze do středy 16.2. ! Exkluzivně v síti Ticketportal.

Na prahu měsíce lásky – 30.dubna 2022 – se českým divákům představí jeden z nejnadanějších světových klavíristů, světová hvězda s obrovským renomé a fanouškovskou základnou všech věkových kategorií, umělec, filantrop a člověk s vřelým srdcem, špičkový profesionál a špetku showman maestro Lang Lang v doprovodu skvělého, celosvětově uznávaného a vyhledávaného Českého národního symfonického orchestru.

Udělejme radost sobě i našim blízkým a pojďme si konečně po dlouhé době vychutnat krásný koncert bez omezení!  30. 4. 2022 v O2 areně Praha!

České turné Lord of the Dance se překládá. Jednáme o náhradních termínech

S těžkým srdcem jsme nuceni oznámit divákům a fanouškům kultovní irské taneční skupiny Lord of the Dance, že vzhledem k přetrvávajícím nejasnostem ohledně termínu uvolnění restrikcí na hromadné kulturní a společenské akce, nejsme po poradě se zahraničním managementem souboru již schopni toto logisticky a produkčně velice náročné turné v původních termínech technicky připravit.

Prosíme o pár dní trpělivosti, intenzivně nyní jednáme o náhradních termínech, abychom mohli tuto krásnou show divákům nabídnout ještě před začátkem prázdnin. Vstupenky zůstanou samozřejmě v platnosti i na nový termín.

Změna termínu pražského koncertu Andrea Bocelliho

Pořadatelé koncertu s velkým zklamáním oznamují, že jsou nuceni vzhledem k aktuálně platným epidemickým pravidlům již podruhé posunout koncert Andrea Bocelliho, který se měl konat 8. 1. 2022 v O2 Arena Praha. Nový termín je stanoven na 17. 5. 2022 . Vstupenky zůstávají v platnosti. Maestro Bocelli se na koncert do Prahy velmi těšil a všichni věříme, že jeho příznivci ještě pár měsíců posečkají.

NEW date for Maestro BOCELLI Prague concert.

The organizers of the Prague concert wish to announce with great sorrow that – due to the current epidemiological rules -they are forced to postpone Andrea Bocelli’s concert, which was supposed to take place on 8 January 2022, at the O2 Arena Prague. The new date is set for 17 May 2022. All tickets remain valid.Maestro Bocelli was very much looking forward to the concert in Prague and we cannot wait to meet all his fans in May.


Zrušení akce William Shatner Live!

S obrovskou lítostí jsme nuceni oznámit zrušení show Williama Shatnera Star Trek Wrath of Khan, která měla proběhnout v pražském Foru Karlín 26. března 2021.

Bezpečnost fanoušků i členů realizačního týmu má pro nás zásadní význam. Bohužel s přihlédnutím ke všem dosavadním informacím je zřejmé, že by tato nemohla být v průběhu březnového turné zajištěna. Případná náhradní data za zrušená představení nejsou v současné době známa a zatím ani plánována.

Vstupenky prosím vracejte v místě zakoupení, v případě nákupu online prosím postupujte dle pokynů předprodejní sítě. Pokud to v budoucnosti bezpečnostní situace dovolí a oznámíme náhradní termín, budou mít předchozí držitelé vstupenek nárok na přednostní odbavení.


Lord of the Dance – Tour se přesouvá na rok  2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

S velkou lítostí musíme oznámit, že turné Lord of the Dance, které mělo proběhnout v České republice v únoru 2021, bylo kvůli přetrvávající nejistotě spojené s pandemií COVID-19 a návaznými vládními nařízeními odloženo na rok 2022.

Uvědomujeme si zklamání jak fanoušků Lord of the Dance, tak i všech, kdo se na této show podíleli.

Budeme se ale na skvělé Lordí publikum těšit na přelomu února a března 2022. Konkrétní termíny zveřejníme v následujících dnech.

Vstupenky na všechna místa konání zůstávají i pro rok 2022 v platnosti. Budeme moc rádi, když nám zůstanete věrní.

#LordoftheDance#IrishDance#Covid19#MichaelFlatley#KulturavNouzi

Andrea Bocelli – Nové album Believe vyjde 13. listopadu 2020

S radostí oznamujeme blížící se vydání zbrusu nového alba Andrea Bocelliho, Believe; hluboce osobní nová deska oslavující sílu hudby k uklidnění duše. Sbírka povznášejících skladeb, které Andreu v průběhu let inspirovaly, včetně nikdy předtím neslyšené skladby od Maestra Ennio Morricone, vychází 13 listopadu.

#AndreaBocelli#EnnioMorricone#AlisonKrauss#CeciliaBartoli#Fatima

Lang Lang – nový termín koncertu 30. 4. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Vážení příznivci klasické hudby a speciálně geniálního pianisty Lang Langa,

s ohledem na vývoj celosvětové epidemiologické situace a s tím související vládní opatření v rámci koronavirové pandemie, jsme se spolu s umělcem rozhodli plánovaný koncert v pražské O2 areně dne 31. října 2020 přesunout.  Nový termín je stanoven na 30. 4. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. Prosíme všechny ty, kteří si již vstupenky na koncert zakoupili, aby byli trpěliví a počkali si na tento výjimečný hudební zážitek.

Mnohokrát vám děkujeme za pochopení a porozumění v této nelehké době.

Sen noci svatojánské – nový termín 30. 10. 2021 – vstupenky zůstávají v platnosti

Vážení příznivci klasického díla Sen noci svatojánské a našich nezapomenutelných tvůrců Jiřího Trnky a Václava Trojana.

S ohledem na dlouhodobý vývoj pandemie COVID-19 a návazná vládní opatření, nejsme schopni tento projekt v daném termínu zrealizovat. Pro Sen noci svatojanské nyní hledáme náhradní termín na přelom roku 2022 / 2023, o konkrétním datu vás budeme včas informovat. Vstupenky samozřejmě zůstanou v platnosti i na nové datum, případně lze nárokovat vrácení vstupného v místě zakoupení.

Velice všem děkujeme za přízeň a pochopení v této složité situaci.

Sen noci svatojanské

Reportáž z nahrávání CD Sen noci svatojánské


Trnkův „Sen noci svatojánské“ naživo – 2 minutová reportáž z nahrávání CD k této výjimečné akci byla odvysílána 1.září ve večerních Událostech Česká televize. Děkujeme
Pustit si ji můžete zde:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/220411000100901/video/786642


Symfonický Orchestr Českého rozhlasu Jiří Trnka #JanKučera #AdamKlemens #VáclavTrojan #sobot #JaroslavKrček #PetrŠtěpánek

!!!Nový termín akce William Shatner live!!!

Skvělá zpráva pro všechny Trekkies a fanoušky Star Treku! Podařilo se nám získat nový termín – pište si – 26.3.2021 od 19:00 ve Forum Karlín

Více informací naleznete zde: http://www.jvclassics.cz/portfolio/william-shatner-live-on-stage/

Unikátní hudební nástroj SOBOT je na světě!

V sobotu 1.8.2020 jsme vyzvedli u milého pana Jaroslava Krčka – dirigenta, skladatele, vedoucího souboru Musica Bohemica a dávného přítele Jiřího Trnky a Václava Trojana – dokonalou kopii původního nástroje zvaného SOBOT.
Nástroj, pojmenovaný podle svého tvůrce pana Sobotky, hraje v partituře k Trnkův „Sen noci svatojánské“ naživo díky svému ojedinělému zvuku nezastupitelnou roli.
#JaroslavKrček #SOČR #SenNociSvatojanske #KCP #JiříTrnka #VáclavTrojan #Sobot #LoutkovyFilm #Radioservis #Supraphon #WilliamShakespeare #Klasika


Drazí Trekkies a fanoušci Star Trek

S největší pravděpodobností se nám podaří uvést plánovanou show http://www.jvclassics.cz/portfolio/william-shatner-live-on-stage/ v novém termínu 26.3.2021. Pro zahájení předprodeje sledujte náš WEB a FB stránky https://www.facebook.com/jvclassics


23.června. Dnes je ten den. Nebo spíš předvečer noci Svatojanské.


✨✨✨ Předvečer kouzelné noci, kdy se jednou za rok stávají zázraky. Noci, o které napsal William Shakespeare slavnou hru, již pro Trnkův nádherný loutkový film přebásnil Josef Kainar. ✨✨✨
💖 Trnkův „Sen noci svatojánské“ naživo 💖
Trnkovu dílu je již šest desetiletí. Ale stejně jako slavné literární předloze, ani filmu čas nic neubral na půvabu. Naopak. Kvalitu uměleckého díla vždy prověří právě až čas. Film je dílo mimořádně komplexní. Ideálně by se měla každá jeho složka perfektně prolínat a doplňovat s těmi ostatními. Scénář je precizním náčrtem, kterému filmový obraz dodá barvu a hudba jemné detaily.
Pro Trnkův film Sen noci Svatojanské složil takovou ideální hudbu Václav Trojan. Jeho hudba ožije nejen v podání Symfonický Orchestr Českého rozhlasu, který na podzim doprovodí projekci filmu v Kongresové centrum Praha, ale i na doprovodném CD, které se v těchto dnech natáčí a u příležitosti obnovené premiéry jej vydá společnost Radioservis-as.cz – Audioknihy a hudební nosiče.
Na natáčení se kromě orchestru podílel i oblíbený herec Petr Štěpánek, jenž se na pódiu s chutí zhostí role vypravěče.

Nové „karanténní“ video Lord of the Dance Vám rozzáří den 🙂

Ani Michael Flatley s Lord of the Dance v průběhu pandemie #Covid19 nezapomínají na své fanoušky. Snaží se zůstat v kondici a zároveň dál předávat energii a dobrou náladu stejně jako při svých živých vystoupeních.

Jednotliví tanečníci včetně Michaela natočili z domácí karantény krátká taneční videa, která pak sestříhaná dohromady představují v klipu, na který se můžete podívat níže.

Celé „lordí“ video je věnováno hrdinům z první linie 👍👍👍👍👍

#StayPositive ❤️❤️❤️ #YouAreTheTrueHeroes ❤️❤️❤️

Těšíme se moc na únor 2021, až k nám zas tahle fenomenální partička přijede na turné! 🕺


Zrušení talk-show Williama Shatnera ve Foru Karlín

Vážení přátelé,
 
jak víte, na základě rozhodnutí vlády ČR, která zrušila všechny společenské akce nad 100 lidí kvůli epidemii koronaviru, musíme s velkou lítostí odvolat naše představení William Shatner Live on Stage v neděli 15. 3. v pražském Foru Karlín.
Je nám to opravdu velmi líto, protože jsme přípravě této akce věnovali maximum, ale nyní se tomuto vládnímu nařízení musíme podřídit. Prosíme o maximální vstřícnost i pochopení a hlavně o čas, protože se jedná o zásah vyšší moci.
Ihned jsme zahájili jednání s panem Shatnerem o náhradním  termínu této akce a o veškerých novinkách budeme informovat na našem Facebooku a webových stránkách.
Velice si vážíme Vašeho zájmu o toto představení, stejně tak i veškeré podpory fanoušků Star Treku.
Zde si můžete přečíst oficiální vyjádření české vlády k aktuální situaci.
 
Děkujeme za pochopení , tým JV Classics