Aktuality

Nové „karanténní“ video Lord of the Dance Vám rozzáří den 🙂

Ani Michael Flatley s Lord of the Dance v průběhu pandemie #Covid19 nezapomínají na své fanoušky. Snaží se zůstat v kondici a zároveň dál předávat energii a dobrou náladu stejně jako při svých živých vystoupeních.

Jednotliví tanečníci včetně Michaela natočili z domácí karantény krátká taneční videa, která pak sestříhaná dohromady představují v klipu, na který se můžete podívat níže.

Celé „lordí“ video je věnováno hrdinům z první linie 👍👍👍👍👍

#StayPositive ❤️❤️❤️ #YouAreTheTrueHeroes ❤️❤️❤️

Těšíme se moc na únor 2021, až k nám zas tahle fenomenální partička přijede na turné! 🕺


Zrušení talk-show Williama Shatnera ve Foru Karlín
Vážení přátelé,
 
jak víte, na základě rozhodnutí vlády ČR, která zrušila všechny společenské akce nad 100 lidí kvůli epidemii koronaviru, musíme s velkou lítostí odvolat naše představení William Shatner Live on Stage v neděli 15. 3. v pražském Foru Karlín.
Je nám to opravdu velmi líto, protože jsme přípravě této akce věnovali maximum, ale nyní se tomuto vládnímu nařízení musíme podřídit. Prosíme o maximální vstřícnost i pochopení a hlavně o čas, protože se jedná o zásah vyšší moci.
Ihned jsme zahájili jednání s panem Shatnerem o náhradním  termínu této akce a o veškerých novinkách budeme informovat na našem Facebooku a webových stránkách.
Velice si vážíme Vašeho zájmu o toto představení, stejně tak i veškeré podpory fanoušků Star Treku.
Zde si můžete přečíst oficiální vyjádření české vlády k aktuální situaci.
 
Děkujeme za pochopení , tým JV Classics