Připravované akce

Lord of the Dance – Turné 2022

Turné se přesouvá na rok 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

S velkou lítostí musíme oznámit, že turné Lord of the Dance, které mělo proběhnout v České republice v únoru 2021, bylo kvůli přetrvávající nejistotě spojené s pandemií COVID-19 a návaznými vládními nařízeními odloženo na rok 2022. Uvědomujeme si zklamání jak fanoušků Lord of the Dance, tak i všech, kdo se na této show podíleli. Budeme se ale na skvělé Lordí publikum těšit na přelomu února a března 2022. Konkrétní termíny zveřejníme v následujících dnech. Vstupenky na všechna místa konání zůstávají i pro rok 2022 v platnosti. Budeme moc rádi, když nám zůstanete věrní.

Objednat vstupenku

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

„Všichni ti budou tvrdit, ‚ne, tohle se ti nemůže podařit!‘. Vždy, když něco takového slyším, vím, že úspěch už mám na dosah ruky.“ Michael Flatley

Taneční show Lord of the Dance se stala světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením vůbec. Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků. Nyní, k 25. výročí, připravuje neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní turné. Česká republika byla jednou z prvních zemí, která získala pro věrné fanoušky termín na rok 2021. Není divu, Lord of the Dance totiž vystoupí v Čechách již po třinácté a shlédlo je zde dosud bezmála sedm set tisíc diváků. Michael Flatley následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

„Follow your dream….“

Turné 2022

25.2. Bratislava

26.2. Brno

27.2. Ostrava

1.3.   Pardubice

2.3.   Liberec

3.3. České Budějovice (bude potvrzeno v červnu)

5.3.   Praha

6.3.   Karlovy Vary