Realizované akce

National Geographic: Symfonie našeho světa Pardubice

NATIONAL GEOGRAPHIC: SYMPHONY FOR OUR WORLD kombinuje úchvatné záběry divoké přírody zachycené pro National Geographic s jedinečnou symfonií a hudebními motivy skladatelů Austina Fraye a Andrewa Christiho působících pod hlavičkou Bleeding Fingers Music (nominace na ceny Emmy a BAFTA).

Objednat vstupenku

Toto fascinující 90ti minutové představení s živým orchestrem a sbory bylo od jara 2018 uvedeno již v desítkách hal a koncertních sálů po celém světě. Představení vychází z více než stotřicetileté tradice průlomového stylu obrazového vyprávění a představivosti slavného časopisu National Geographic, které spojuje s perfektní synchronizací živého orchestru a sboru v jeden okouzlující celek. Inspirovalo se původní stejnojmennou televizní předlohou TV kanálu Nat Geo WILD, která měla začátkem roku 2018 premiéru ve 140ti zemích světa.

Symfonie našeho světa je rozdělena do pěti částí, v nichž se prolíná umění s vědou. Přenáší diváky z mořských hlubin na pobřeží, dále do vnitrozemí, skrz horské masivy a nakonec až do oblak. Každé prostředí je vykresleno a umocněno jinými hudebními nástroji a motivy, všechny dohromady pak vzdávají hold krásám a divům naší nespoutané přírody. Spojení úchvatného vizuálního vyprávění s původní hudbou od prestižními cenami ověnčených skladatelů tak představuje příběh naší planety divákům po celém světě v dosud nevídaných barvách a tónech.

„National Geographic inspiroval mnoho generací k objevování, pochopení a ochraně naší planety. Bylo mi proto velkou ctí podílet se na převedení tohoto odkazu do živé symfonie,“ říká Jason Michael Paul, prezident agentury Jason Michael Paul Entertainment. „Dali jsme dohromady vše, co jsem se za 20 let v hudební produkci naučil, abychom spolu s National Geographic vytvořili něco skutečně jedinečného.“ V Karlových Varech se tato fascinující a úspěšná show představí 15. prosince 2019 v pardubické ČSOB pojišťovna aréně.

Tento koncert pořádá agentura Máša