Andrea Bocelli in Concert

Nový termín je stanoven na 8.1.2022 a původní vstupenky zůstávají v platnosti.

Vážení příznivci Andrea Bocelliho,vzhledem k přetrvávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 bylo nutné přesunout termín konání koncertu Andrea Bocelliho v pražské O2 areně z 29. 5. 2021 na 8. 1. 2022. Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu platí i na nový termín a není potřeba je vyměňovat. Prodej vstupenek na nové datum koncertu 8. 1. 2022 pokračuje v síti Ticketportal.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Objednat vstupenku

Více „Andrea Bocelli in Concert“

Jiří Trnka – Sen noci svatojánské s živým orchestrem…

Nový termín je stanoven na 30. 10. 2021 a původní vstupenky zůstávají v platnosti.

K 60. výročí uvedení světově proslulého a mnoha cenami ověnčeného loutkového filmu „Sen noci svatojánské“ slavného malíře a sochaře Jiřího Trnky připravila společnost JV Classics jeho obnovenou premiéru s živým doprovodem Symfonického orchestru Českého rozhlasu a sboru pod vedením dirigenta Jana Kučery.

Objednat vstupenku

Více „Jiří Trnka – Sen noci svatojánské s živým orchestrem a sbory“

Lord of the Dance – Turné 2022

Turné se přesouvá na rok 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

S velkou lítostí musíme oznámit, že turné Lord of the Dance, které mělo proběhnout v České republice v únoru 2021, bylo kvůli přetrvávající nejistotě spojené s pandemií COVID-19 a návaznými vládními nařízeními odloženo na rok 2022. Uvědomujeme si zklamání jak fanoušků Lord of the Dance, tak i všech, kdo se na této show podíleli. Budeme se ale na skvělé Lordí publikum těšit na přelomu února a března 2022. Konkrétní termíny zveřejníme v následujících dnech. Vstupenky na všechna místa konání zůstávají i pro rok 2022 v platnosti. Budeme moc rádi, když nám zůstanete věrní.

Objednat vstupenku

Více „Lord of the Dance – Turné 2022“

LANG LANG in Concert

Nový termín je stanoven na 30. 4. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

30. Dubna 2022 se Lang Lang představí českému publiku v pražské O2 areně za doprovodu Českého národního symfonického orchestru a pod taktovkou Maestra Iona Marina.

Klavírista, pedagog a filantrop Lang Lang patří v posledních letech k nejzářivějším hvězdám v oblasti klasické hudby. Vyprodává slavné koncertní sály po celém světě (Carnegie Hall NY, pekingský National Grand Theatre, Berlínská filharmonie, londýnská Royal Albert Hall nebo LA Hollywood Bowl) a vystupuje s těmi nešpičkovějšími orchestry i dirigenty.

Objednat vstupenku

Více „LANG LANG in Concert“