Andrea Bocelli in Concert

Nový termín je stanoven na 17.5.2022 a původní vstupenky zůstávají v platnosti.

Pořadatelé koncertu s velkým zklamáním oznamují, že jsou nuceni vzhledem k aktuálně platným epidemickým pravidlům již podruhé posunout koncert Andrea Bocelliho, který se měl konat 8. 1. 2022 v O2 Arena Praha. Nový termín je stanoven na 17. 5. 2022 .

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Maestro Bocelli se na koncert do Prahy velmi těšil a všichni věříme, že jeho příznivci ještě pár měsíců posečkají.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Objednat vstupenku

Více „Andrea Bocelli in Concert“

Jiří Trnka – Sen noci svatojánské s živým orchestrem…

Přeloženo na rok 2023.

Vážení diváci a majitelé vstupenek na akci Sen noci svatojánské, která se měla konat 30.října 2021 v Kongresovém centru Praha. S ohledem na dlouhodobý vývoj pandemie COVID-19 a návazná vládní opatření, nejsme schopni tento projekt v daném termínu zrealizovat. Pro Sen noci svatojanské nyní hledáme náhradní termín na přelom roku 2022 / 2023, o konkrétním datu vás budeme včas informovat.Vstupenky samozřejmě zůstanou v platnosti i na nové datum, případně lze nárokovat vrácení vstupného v místě zakoupení.

Děkujeme za pochopení.

Více „Jiří Trnka – Sen noci svatojánské s živým orchestrem a sbory“

Lord of the Dance – Turné 2022

Famózní a nedostižní Lord of the Dance se zanedlouho, na přelomu únoru a března 2022, vracejí do České Republiky, aby nás opět očarovali a naplnili pozitivní energií.

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil své mistrovské dílo, taneční show Lord of the Dance založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

Objednat vstupenku

Více „Lord of the Dance – Turné 2022“

LANG LANG in Concert

Nový termín je stanoven na 30. 4. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

30. Dubna 2022 se Lang Lang představí českému publiku v pražské O2 areně za doprovodu Českého národního symfonického orchestru a pod taktovkou Maestra Iona Marina.

Klavírista, pedagog a filantrop Lang Lang patří v posledních letech k nejzářivějším hvězdám v oblasti klasické hudby. Vyprodává slavné koncertní sály po celém světě (Carnegie Hall NY, pekingský National Grand Theatre, Berlínská filharmonie, londýnská Royal Albert Hall nebo LA Hollywood Bowl) a vystupuje s těmi nešpičkovějšími orchestry i dirigenty.

Objednat vstupenku

Více „LANG LANG in Concert“