Andrea Bocelli in Concert

Andrea Bocelli se po loňském, měsíce předem vyprodaném koncertu, vrací do pražské O2 areny, kde vystoupí spolu s Českým národním symfonickým orchestrem a vzácnými hosty pod taktovkou maestra Sevena Mercuria 29. května 2021.

Andrea Bocelli v nedávném rozhovoru pro Radiožurnál pochválil a ocenil české publikum: “Vždy, když přijedu do Prahy, a zjistím, že koncertní sál je vyprodaný, tak je to pro mě radostným důkazem, že mne má české publikum rádo a že se na mě těší. A také díky tomuto vztahu mám na Prahu a české publikum pokaždé velice dobré vzpomínky.”

Objednat vstupenku

Více „Andrea Bocelli in Concert“

Jiří Trnka – Sen noci svatojánské s živým orchestrem…

Nový termín je stanoven na 30. 10. 2021 a původní vstupenky zůstávají v platnosti.

K 60. výročí uvedení světově proslulého a mnoha cenami ověnčeného loutkového filmu „Sen noci svatojánské“ slavného malíře a sochaře Jiřího Trnky připravila společnost JV Classics jeho obnovenou premiéru s živým doprovodem Symfonického orchestru Českého rozhlasu a sboru pod vedením dirigenta Jana Kučery.

Objednat vstupenku

Více „Jiří Trnka – Sen noci svatojánské s živým orchestrem a sbory“

Lord of the Dance – Turné 2022

Turné se přesouvá na rok 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

S velkou lítostí musíme oznámit, že turné Lord of the Dance, které mělo proběhnout v České republice v únoru 2021, bylo kvůli přetrvávající nejistotě spojené s pandemií COVID-19 a návaznými vládními nařízeními odloženo na rok 2022. Uvědomujeme si zklamání jak fanoušků Lord of the Dance, tak i všech, kdo se na této show podíleli. Budeme se ale na skvělé Lordí publikum těšit na přelomu února a března 2022. Konkrétní termíny zveřejníme v následujících dnech. Vstupenky na všechna místa konání zůstávají i pro rok 2022 v platnosti. Budeme moc rádi, když nám zůstanete věrní.

Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

Objednat vstupenku

Více „Lord of the Dance – Turné 2022“

LANG LANG in Concert

Nový termín je stanoven na 30. 4. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

30. Dubna 2022 se Lang Lang představí českému publiku v pražské O2 areně za doprovodu Českého národního symfonického orchestru a pod taktovkou Maestra Iona Marina.

Klavírista, pedagog a filantrop Lang Lang patří v posledních letech k nejzářivějším hvězdám v oblasti klasické hudby. Vyprodává slavné koncertní sály po celém světě (Carnegie Hall NY, pekingský National Grand Theatre, Berlínská filharmonie, londýnská Royal Albert Hall nebo LA Hollywood Bowl) a vystupuje s těmi nešpičkovějšími orchestry i dirigenty.

Objednat vstupenku

Více „LANG LANG in Concert“

William Shatner Live on Stage

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky a Trekkies! Máme potvrzený nový termín – 26. března 2021 ve Forum Karlín!

Po té, co byl původní termín kvůli pandemii koronaviru pár dní před letošní březnovou show zrušen a vstupné vráceno, zvedla se obrovská vlna podpory a zájmu ze strany fanoušků Startreku o termín náhradní, který se nakonec pořadatelům podařilo se zahraniční produkcí pana Shatnera vyjednat na rok 2021.

Set phasers to stun and beam yourself to Forum Karlín on 26.3.2021 for an unforgettable night with the one and only WILLIAM SHATNER, live on stage.

Diváci se mohou těšit na promítání kultovního filmu Star Trek II: The Wrath of Khan na velkém plátně, po kterém bude následovat talk-show s „kapitánem Jamesem T. Kirkem“.

Objednat vstupenku

Více „William Shatner Live on Stage“